سطح خدمات به جامعه مقدس ایثارگری ارتقا می یابد

امروز: جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹     Friday, 25 September , 2020     ساعت:
سطح خدمات به جامعه مقدس ایثارگری ارتقا می یابد
سپتامبر 16, 2015

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در اولین جلسه شورای اداری، گفت: سطح خدمات به جامعه مقدس ایثارگری ارتقا می یابد


در این جلسه امیر احمد اسکندری امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون جانفشانی شهدا و ایثارگری های جانبازان و آزادگان سرافراز میهن اعلام کرد و گفت: در نظام اسلامی، حاکمیت بر پایه تحقق اسلام و ارزش های معنوی است و جایگاه نظام در دنیا مترقی است و می بایست شکرگزار این وضعیت بود.
معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی با بیان شأن و جایگاه مقام معظم رهبری در حاکمیت نظام و رهبری جامعه، افزود: هر چه جلوتر می رویم درایت و تدابیر ارزشمند معظم له را در تمامی حوزه ها و مسایل داخلی و خارجی می بینیم که این خود نعمت بزرگی است که باید قدر آن را دانست.
وی گفت: اولویت ما حول مسایل فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شعادت در جامعه است که این مهم نیازمند کار گروهی تمامی عزیزان در جای جای استان است.
اسکندری  خواستار نوآوری و تحول در حوزه توسعه مدیریت  به ویژه تغییر ساختار مراسم شد و خاطر نشان کرد: نقش بنیاد شهید و امور ایثارگران می بایست به عنوان متولی برگزاری مراسم مرتبط با شهید و شهادت در جامعه پر رنگ تر شود.
لازم به ذکر است در این جلسه  روسای ادارات ستادی معاونت توسعه مدیریت ومنابع انسانی شهرستانهای استان تهران حضور داشتند.

:  کیک میوه با رویه فندق

ارسال نظر

کد امنیتی را وارد کنید: *


تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ بوده و متعلق به شرکت سفیر سلامت می باشد