پیام وزیر بهداشت به مناسبت هفته دفاع مقدس

امروز: جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹     Friday, 22 January , 2021     ساعت:
پیام وزیر بهداشت به مناسبت هفته دفاع مقدس
سپتامبر 22, 2015

وزیر بهداشت در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس بر ضرورت ساختن ایرانی سربلند و بلند آوازه و زنده نگهداشتن فرهنگ دوران دفاع مقدس با حرکت در مسیر تحقق آرمان های شهدا تاکید کرد.


 هفته دفاع مقدس فرصتی گرانقدر است برای بزرگداشت آنان که در پرتو ایمان، پایمردی و دلاوری خود، خالق صحنه‌هایی بی بدیل از انسانیت، شرافت و فداکاری در تاریخ معاصر شدند. فرصتی برای یادآوری روزهایی سخت که مردان و زنانی شریف، غیور و حق طلب، با عشق به دین و آیین و آب و خاک‌شان در برابر دشمنی مقاومت کردند که در جنگی نابرابر تمام مناسبات انسانی و بین المللی را زیر پا گذاشته بود.

این هفته یادآور مجاهدت شهیدانی است که با مهر وجودشان، پرده ظلمت جهل، خشونت و افراط را دریدند و نور رحمت بر جان‌ها تاباندند.

یادآور از خودگذشتگی جانبازانی که سلامت خود و آرامش خانواده‌ها‌شان را برای دفاع از این مرز و بوم فدا کردند و صبر و منش بزرگانی که سال‌ها اسارت را به جان خریدند، تا نام ملت بزرگ ایران به شرافت و آزادگی مزین گردد.

امروز اگر جهان در برابر حقانیت جمهوری اسلامی ایران سر تعظیم فرود آورده؛ اگر شاهد موفقیت‌هایی گسترده در عرصه روابط بین‌المللی هستیم و با لطف پروردگار به سوی حذف تحریم‌های ظالمانه گام برمی‌داریم؛ همه و همه در سایه آن رشادت‌ها، دلاوری‌ها و پایمردی‌ها رخ نموده است.

از این فرصت بهره گرفته، یاد شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و جهادگران رشید، این اسطوره‌های بلند آوازه ایران زمین را گرامی می‌دارم و ارادت خود را به خانواده شهدا و ایثارگران عزیز و ارجمند عرصه سلامت کشور تقدیم می‌نمایم. امید که همه ما با تلاش در راه ساختن ایرانی سربلند و بلند آوازه، به مسئولیت خویش در زنده نگهداشتن فرهنگ دوران دفاع مقدس عمل نماییم.

 

:  مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه دی

منبع: yjc.ir

ارسال نظر

کد امنیتی را وارد کنید: *


تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ بوده و متعلق به شرکت سفیر سلامت می باشد