مطالب جالب پزشکی

امروز: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹     Monday, 3 August , 2020     ساعت:
مطالب جالب پزشکی
۱ آوریل 6, 2017

رازهای زیبایی

برای مرتب کردن رشته های کوتاه موهای خود از مسواک استفاده کنید. با مسواک هم کنترل بیشتری روی موهای خود خواهید داشت و هم موهایتان حالت بیشتری می گیرند .

اگر می خواهید تمام شب موهای سشوار زده شما از بین نرود روی بالشی از ساتن بخوابید. می توانید هنگام مسافرت یکی از این بالشهارا به همراه خود ببرید .

– اگر لاک ناخنتان کدر شده است کمی روغن زیتون روی هر ناخن بمالید ناخنها درخشنده و شفاف می شوند .

– به یاد داشته باشید شامپوی مخصوص کودک برای هرنوع مو بسیار عالی است و مانع تغییر رنگ مو می شود .

– قاشق فلزی را بردارید و آنرا در زیر جریان آب سرد قرار دهید تا کاملا” سرد شود سپس آنرا به مدت حداقل یک دقیقه روی مناطق پف آأود زیر چشم قرار دهید یا از حلقه های نازک خیار سرد استفاده کنید . خیار باید سرد باشد. حلقه ها را زیر پف چشم قرار دهید .

رازهای بهداشتی

در طول روز گاهی کفشهای خود را از پا خارج کنید و به پاهای خسته و متورم خود اجازه استراحت دهید . زمانی که می خوابید پاهای خود را بالاتر از سطح بدن قرار دهید … از خوردن غذاهای پرنمک ( سدیم ) پرهیز کنید . زیرا می توانند عامل تجمع آب در بدن شوند .

هنگام خرید عطر آنرا روی پوست خود امتحان کنید واکنش شیمیایی پوست هر نفر با دیگری متفاوت است . عطری خریداری کنید که مکمل بوی بدن شما باشد.

از عطر درست پس از حمام استفاده کنید . در این زمان منافذ پوست باز است و بوی خوش را جذب می کند .

عصبانیت قاتل انسان

متخصصان هشدار دادند عصبانیت و سایر احساسات شدید می توانند ضربان قلب را در افراد مستعد به شکل بیمار گونه یا حتی کشنده تغییر دهند و جان فرد را به خطر بیندازند .

پژوهشهای قبلی نشان داده که زمین لرزه – جنگ یا حتی باختن در مسابقات فوتبال در جام جهانی می تواند آمار مرگ و میر ناشی از ایست ناگهانی قلب را به طور ناگهانی افزایش دهد . در حالت ایست قبلی این عضو حیاتی ناگهان گردش خون را در بدن متوقف می سازد . دکتر راشل لامپرت محقق دانشگاه ییل و محقق اصلی این پروژه اظهار داشت : نتایج به شیوه های مختلف نشان داده است : وقتی جمعیتی تحت فشار تنش شدید قرار می گیرند احتمال مرگ و میر ناگهانی افزایش میابد .

منبع: www.hadis-4.blogfa.com

:  نکاتی درمورد محافظت از این گروه سنی
دیدگاه ها1)
دیس میسJune 19پاسخ
جالب بود

ارسال نظر

کد امنیتی را وارد کنید: *


تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ بوده و متعلق به شرکت سفیر سلامت می باشد