شناسایی و رفع مشکلات ایثارگران در اولویت قرار گیرد

امروز: پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹     Thursday, 22 October , 2020     ساعت:
شناسایی و رفع مشکلات ایثارگران در اولویت قرار گیرد
ژوئن 18, 2017

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه دو در دومین کارگروه موارد خاص تاکید کرد: شناسایی ایثارگران و خانواده‌های شهدای دارای مشکلات خاص از اولویت های کاری و یکی از دغدغه های مهم امسال منطقه باشد.


افضلی  در دومین  جلسه  کمیته  کارگروه موارد خاص مددکاری که  با هدف آسیب شناسی، بررسی مسائل و مشکلات ایثارگران دارای موارد خاص تحت پوشش این منطقه  که  با حضور معاونان، روسای ادارات و مددکاران منطقه برگزار شد، گفت: مسوولان مددکاری منطقه با شناسایی صحیح و دقیق ایثارگران دارای مشکلات خاص جهت مرتفع کردن مشکلات آنان تمام تلاش خود را به کار گیرند.

وی ضمن قدردانی از مددکاران افزود: کلیه معاونان وظیفه دارند در راستای تکریم و تجلیل از خانواده های شاهد و ایثارگر و همچنین مرتفع شدن مشکلات آنها همکاری لازم را با معاون تعاون و امور اجتماعی داشته باشند و این امر را از دغدغه های مهم  خود بدانند و از هیچ تلاشی برای رفع  مشکلات ایثارگران عزیز که سرمایه های معنوی مملکت هستند فروگذار نکنند.
رئیس منطقه دو همچنین خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را موهبت الهی  دانست و بر لزوم  اولویت قرار دادن حل مسائل ایثارگران و خانواده‌های شهدا تاکید کرد.

منبع : ایثار

 

:  همکاری مطلوب بین بنیاد و وزارت بهداشت

ارسال نظر

کد امنیتی را وارد کنید: *


تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ بوده و متعلق به شرکت سفیر سلامت می باشد