شرایط پزشکی خوب حجاج جانباز

امروز: سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹     Tuesday, 24 November , 2020     ساعت:
شرایط پزشکی خوب حجاج جانباز
آگوست 10, 2017

پزشک ویژه کاروان جانبازان در حج سال جاری، شرایط فعلی جانبازان در حج را مطلوب توصیف کرد و گفت: استراحت کافی و مصرف غذای مناسب از موارد ضروری برای جانبازان در سفر حج است.


دکتر مسعود جوادی پزشک کاروان ویژه حج جانبازان، شرایط فعلی جانبازان در مناسک حج را مطلوب توصیف کرد و گفت: در این کاروان، جانبازان به همراه همسران و نزدیکانشان حضور دارند و پیش از سفر بررسی های لازم برای آزمایش سلامتی و شرایط جسمی آنها صورت گرفته و در برنامه های آموزشی برگزار شده نوع بیماری و مجروحیت آنها مشخص و بررسی شده است.
وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته جانبازانی که شرایط خاص داشتند مورد توجه ویژه قرار گرفته و پس از مذاکره با هیئت پزشکی حج، داروهای مورد نیاز آنها تهیه شد و موارد درمانی و بهداشتی خاص برای آنها توضیح داده شده است.
پزشک کاروان ویژه حج جانبازان با تأکید بر  ضرورت رعایت مسائل بهداشتی توسط جانبازان در حج خاطرنشان کرد: در صورت رعایت بهداشت از سوی عزیزان جانباز سطح سلامتی آنها بالا رفته و نیازی به داروی جدید نخواهد بود ضمن اینکه استراحت کافی و مصرف غذای مناسب از موارد ضروری برای جانبازان در سفر حج است تا ان شاءالله اعمال واجب خود را بتوانند در کمال صحت و سلامت انجام دهند.

منبع : ایثار

:  ایثارگران سرمایه های معنوی کشور

ارسال نظر

کد امنیتی را وارد کنید: *


تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ بوده و متعلق به شرکت سفیر سلامت می باشد