روز جانباز بهترین فرصت برای تکریم

امروز: سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹     Tuesday, 2 June , 2020     ساعت:
روز جانباز بهترین فرصت برای تکریم
۱ آوریل 9, 2018

مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: روز جانباز بهترین فرصت است تا بتوانیم با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های داخلی و همچنین استفاده از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌های اداری استان گامی هر چند نا چیز در زمینه تکریم جانبازان برداریم.


شورای معاونین بنیاد کرمانشاه با هدف برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های بزرگداشت روز جانباز، صبح امروز یکشنبه نوزدهم فروردین‌ ماه ۹۶ به ریاست حجت‌الاسلام هادی عسگری مدیر کل بنیاد کرمانشاه در سالن جلسات ستاد استان برگزار شد.
حجت‌ الاسلام عسگری در این نشست با تبریک فرارسیدن سال نو ابراز امیدواری کرد: خادمین شهدا در نهاد مقدس بنیاد بتوانند در سال جدید نیز آن‌گونه که شایسته جامعه ایثارگری است در خدمت این عزیزان باشند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: استان کرمانشاه در طول دوران دفاع مقدس با تقدیم تعداد ۹ هزار و ۸۰۰ شهید والامقام، ۲۱ هزار و ۶۰۰ جانباز گرانقدر و یک هزار و ۸۰۰ آزاده سرافراز، به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین نقش‌آفرینان دوران دفاع مقدس سهم بسزایی در این دفاع شرافتمندانه به خود اختصاص داده و حقیقتاً پشتیبان قابل‌ اعتنا و مورد اعتمادی برای کشور و نظام بوده است.
وی در ادامه به فرا رسیدن روز جانباز اشاره‌ کرده و اظهار داشت: جانبازان عزیز ما حق بزرگی به گردن جامعه دارند و این‌ها کسانی هستند که به تعبیر رهبری معظم انقلاب «شهدای زنده این کشور هستند» و به‌ راستی لحظه‌ به‌ لحظه این جانبازان، شهادت و صبر و استقامت آن‌ها دارای ثواب و اجر اخروی است.
حجت‌الاسلام عسگری با تأکید بر این نکته که مهم‌ترین خدمت به جامعه ایثارگری و به‌ ویژه جانبازان عزیز تکریم آنان است، افزود: روز جانباز بهترین فرصت است تا بتوانیم با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های داخلی و همچنین استفاده از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌های اداری استان گامی هر چند ناچیز در زمینه تکریم جانبازان برداریم.

منبع: ابثار

:  مکمل های برای قدکشیدن کودک
دیدگاه ها1)

ارسال نظر

کد امنیتی را وارد کنید: *


تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ بوده و متعلق به شرکت سفیر سلامت می باشد