عیادت از ایثارگران در بیمارستان

امروز: سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹     Tuesday, 24 November , 2020     ساعت:
عیادت از ایثارگران در بیمارستان
مارس 11, 2019

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به مناسبت روز بزرگداشت شهدا از خانواده شهدا و ایثارگران بستری در بیمارستان‌های خاتم‌الانبیاء، ساسان و مصطفی خمینی عیادت کرد.


به مناسبت فرارسیدن روز بزرگداشت شهدا نادر نصیری به همراه معاونان، مدیران، روسای مناطق و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و مناطق تابعه این اداره کل از خانواده شهدا و ایثارگران بستری در بیمارستان های خاتم‌الانبیاء، مصطفی خمینی و ساسان عیادت کرد.
عیادت از ایثارگران بستری در بیمارستان ها از ساعت ۹:۳۰ روز یکشنبه ۱۹ اسفندماه آغاز و تا ساعت ۱۳ ادامه داشت. خانواده شهدا و ایثارگران بستری در این بیمارستان ها در این دیدار به بیان مسائل خود پرداختند که این مشکلات توسط مدیرکل بنیاد شهید تهران مورد بررسی قرار گرفت. نصیری همچنین از نزدیک در جریان روند بیماری و درمان این بیماران قرار گرفت.
در این دیدارها که به بهانه روز بزرگداشت شهدا انجام شد و با دلجویی از خانواده شهدا و ایثارگران همراه بود، مسئوولان بنیاد تهران بار دیگر با حضور خود در کنار ایثارگران با آرمان های شهیدان تجدید میثاق کرده و با اهدای گل به مقام والای خانواده معظم  شهدا ادای احترام کردند.

منبع : ایثار

:  دیدار فرمانده ناجا با جانبازان بیمارستان نیایش

ارسال نظر

کد امنیتی را وارد کنید: *


تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ بوده و متعلق به شرکت سفیر سلامت می باشد